AGD’li başkanlar Erbakan Hoca’mızın kabrini ziyaret etti

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Anadolu Gençlik Derneği tarafından İstanbul’da gerçekleştirilen Şube Başkanları Toplantısı ardından AGD Genel Başkanı Salih Turhan, genel başkan yardımcıları ve şube başkanları Eyüp Sultan Camii’nde sabah namazı kılmak için bir araya geldi. Sabah namazının ardından ise Millî Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kabrine ziyarette bulunuldu. Gerçekleştirilen ziyarette Erbakan’ın kabri başında dualar okundu….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12350739/agdli-baskanlar-erbakan-hocamizin-kabrini-ziyaret-etti

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12350739/agdli-baskanlar-erbakan-hocamizin-kabrini-ziyaret-etti

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir