Buradasınız
Anasayfa > TEKNOLOJİ > Apple, Geliştiriciler İçin macOS Catalina 10.15.3 Beta 3’ü Yayınladı

Apple, Geliştiriciler İçin macOS Catalina 10.15.3 Beta 3’ü Yayınladı

Apple bugün macOS Catalina 10.15.3’ün üçüncü geliştirici beta sürümünü yayınladı. Bu, Apple’ın bu haftanın başlarında, iOS 13.3.1, iPadOS 13.3.1, watchOS 6.1.2 ve tvOS 13.3.1’in üçüncü geliştirici betalarını yayınlamasıyla geliyor. Şirket, güncellemedeki yenilikleri belirtmiyor, ancak büyük olasılıkla performans iyileştirmelerine, güvenlik güncellemelerine ve hata düzeltmelerine odaklanıyor.

Geliştiriciler, Beta Programına önceden kaydolduysa Sistem Tercihleri aracılığıyla en son beta sürümüne güncelleyebilir. Bir geliştirici değilseniz, Apple Beta Yazılım Programı aracılığıyla yeni iOS, macOS ve tvOS sürümlerini yükleyebilirsiniz, ancak buradaki güncellemeler belirli bir gecikmeyle yayınlanır.

macOS 10.15.3, iTunes Remote desteğinin iadesini ve sistem genelinde genel iyileştirmeleri içeren macOS 10.15.2’nin halefidir.

Kaynak

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top