Buradasınız
Anasayfa > ÖNERİLER > Baffle Tavan Nedir ? İşte Detayları!!

Baffle Tavan Nedir ? İşte Detayları!!

Bölmeli tavan sistemi çarpıcı bir iç mekan yaratır. Doğrusal profilli tavan, dar bütçeli projeler için mükemmel olan büyüleyici bir iç etki yaratır. Koskyapi.com tarafından sağlanan baffle tavan, büyük perakende ortamları ve duman tahliyesi gerektiren diğer benzer yüksek trafikli alanlar için uygundur.

 Baffle tavan sistemi ahşap profil için kullanılabilir ve farklı estetik tasarım şemaları oluşturmak için çeşitli genişlik ve derinliklere sahiptir. Bu sistemler dahili ve harici olarak kullanılabilir. Yüksek kaliteli iç yüzeyler oluşturmak için mimari hizmetler ile tasarlanabilirler.

 Baffle tavanı, benzersiz bir oda atmosferi yaratır. Bu açık tavan yapıları mükemmel akustiğe ve etkileyici oda yerleşim olanaklarına sahiptir.

 Çok İşlevli Açık Tavan

 Bu bölme tavan, açık bölme tavan, çeşitli tasarım seçenekleri sunar ve ısı yayma tavanı olarak kullanılabilir.

 Baffle tavan aydınlatması ve spot aydınlatma mükemmel şekilde entegre edilebilir

 Ayrıca menteşeli ve / veya hareketli versiyonlar da vardır

 Binalarda aktif beton ankrajlar kullanılabilir

 Açık tavan akustik olarak etkilidir

 Müşterilerimize, yankılanma süresini azaltmanın ve herhangi bir ortamda tavandan ses yansımalarını ortadan kaldırmanın ve böylece genel akustik etkiyi önemli ölçüde iyileştirmenin uygun maliyetli bir yolu olan baffle tavan sistemini sunuyoruz. Bölme tavan sistemimiz, en iyi dağılım ve görünümü elde etmek için sıralar, yumurta kutuları veya diğer stillerde kurulabilir.

 Endüstriyel, ticari ve kurumsal uygulamalara uygun, herhangi bir alanı dekore etmek için çeşitli Baffle tavanlar sunuyoruz.

 Neden Baffle Tavanlar Kullanılıyor?

 Baffle tavan, hem modern hem de pratik ama çok güzel farklı bir ortam yaratır. Çeşitli kombinasyonlara sahip bu açık tavan yapıları ve bölmeli tavan tasarımları, açık tavanların yaratıcı görüntüsünü gerçekleştirebilir. Akustik sorunları düzeltmek ve farklı stilleri ve tasarımları dahili olarak uygulamak için kullanılabilirler. Hızlı bir şekilde kurulur ve tavan hizmetlerine tam erişime sahiptir.

 Baffle tavanında bulunan seçenekler çok pahalı ve esnek değildir. Farklı olmak istiyorsanız, maliyet ve teslimat süresi büyük ölçüde artacaktır.

 Baffle Tavan Dikkat Çekicidir

 Baffle Tavan, benzersiz bir ortam yaratır. Bu açık tavan yapıları, açıkta kalan tavanı görmenizi sağlar. Açık tavanlarda akustik sorunları düzeltmek ve benzersiz tasarım efektleri üretmek için idealdir.

 Alüminyum baffle tavan sistemlerine ek olarak, dalga şekilli bölmeler de tasarım varyantları olarak mevcuttur. Doğrusal ve dalgalı perdeler dekoratif eleman olarak kullanılabilir

 Açık tavanlarda akustik sorunların düzeltilmesi için de uygundur

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top