Buradasınız
Anasayfa > GÜNCEL HABERLER > Böyle eleman ilanı görülmedi: "Sabıkalı olması tercih sebebi"

Böyle eleman ilanı görülmedi: "Sabıkalı olması tercih sebebi"

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Sosyal medya bu ilanı konuşuyor! Bir restoranın, çevresindeki diğer mekanların elemanlarıyla kavga ettirmek için iş ilanı açması sosyal medyada tartışma konusu oldu.

“GÖZÜ KARA, CESUR”

Etiler’de olduğu belirlenen restoranın ilanında, “15:00-01.00 saatleri arasında çalışacak vale arıyoruz. Sokak aralarına park ettiğimiz için diğer mekan valeleriyle yer kapma kavgası yaşıyoruz. Bizim aradığımız gözü kara, kavga etmeye çekinmeyecek cesur 2 vale” ifadelerine yer verildi.

 

‘SABIKALI’ VURGUSU

Gündem olan paylaşımın en dikkat çekici noktası ise ilanın en alt kısmında yer alan, ‘Sabıkalı olması tercih sebebi’ kısmı oldu.

 

 

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/boyle-eleman-ilani-gorulmedi-sabikali-olmasi-tercih-sebebi-haber-421020

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/boyle-eleman-ilani-gorulmedi-sabikali-olmasi-tercih-sebebi-haber-421020

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top