Buradasınız
Anasayfa > GÜNCEL HABERLER > Dalaman-Manchester uçağında bomba paniği: Savaş uçakları eşliğinde indirildi

Dalaman-Manchester uçağında bomba paniği: Savaş uçakları eşliğinde indirildi

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Jet2 Hava Yolları’na ait Dalaman-Manchester (İngiltere) seferini yapan Boeing 737 tipi uçak, bomba ihbarı nedeniyle Stansted Havaalanı’na yönlendirildi.

SAVAŞ UÇAKLARI EŞLİĞİNDE İNDİRİLDİ

İngiliz basınında yer alan habere göre; savaş uçakları eşliğinde havalimanına indirilen ve terminalden uzak bir noktada izole edilen uçakta, polis ekipleri arama yapacak.

TÜM UÇUŞLAR DURDU

İngiliz emniyetinin soruşturması kapsamında havalimanında tüm uçuşlar durduruldu.

 

Ayrıntılar geliyor…

.

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/dalaman-manchester-ucaginda-bomba-panigi-savas-ucaklari-esliginde-indirildi-haber-421022

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/dalaman-manchester-ucaginda-bomba-panigi-savas-ucaklari-esliginde-indirildi-haber-421022

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top