Buradasınız
Anasayfa > OTO HABER > Elon Musk: Tesla Yakında İnsanlarla Konuşacak

Elon Musk: Tesla Yakında İnsanlarla Konuşacak

Tesla’nın CEO’su Elon Musk kısa bir süre önce Tesla otomobillerinin yoldaki insanlarla doğrudan iletişim kuracağı yaklaşan bir özelliği yayınladı. Her zamanki gibi Musk bu özellik ile eğlenmek için Twitter’dan paylaştı. Tweet’e eklenen kısa videoda, Model 3’ten “Well, don’t just stand there. Hop in!” diyen sesli bir mesaj duyuluyor. Elon Musk, tweette şöyle dedi: “Tesla otomobiller, yakında insanlarla konuşacak. Bu gerçek.”

Şu andan itibaren, mesajların otomatik olup olmadığı veya sahibinin mesajları ayarlama seçeneği olup olmadığı konusunda bir açıklama mevcut değil. Tesla’da bulunan ileri teknolojiler göz önüne alındığında, şimdilik otomatik mesajlar olacağını tahmin edebiliriz. Ayrıca, henüz kesin bir zaman çizelgesinden bahsedilmediğinden, “yakında” ifadesinin ne kadar yakın olduğuna dair bir tahminde bulunamayız.

Peki, arabaların yayalar ile iletişim kurduğu bir geleceğin yakında gerçek olabileceğini düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın.

Kaynak: 
https://beebom.com/teslas-talk-to-people-elon-musk/

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top