Eşi ve çocuğu kendisini terk eden adam komşusunu bıçaklayıp, kendi evini yaktı

Dikkat! bu haber “İstiklal” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

  Olay, Aşağı Işıklar Mahallesi Mücevhir Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, prefabrik evde kiracı olarak ikamet etmekte olan Fatih K.’yı yabancı uyruklu eşi çocuğunu da alıp terk etti ve boşanma davası açtı. 

Olayın ardından sık sık ikametine gelen Fatih K., çocuğunu sakladıkları iddiasıyla komşularını tehdit etmeye başladı. Şahıs önceki gün de evine gelerek, evinin altındaki eski motosikleti yaktı. 

Bu sabah tekrar mahalleye gelen Fatih K., evinin bitişiğindeki komşusunun evine uyudukları sırada pencereden girerek, yatmakta olan Habip K.’yi sırtından bıçakladı.

 Daha sonra kendi evine giren şahıs, evini de ateşe verdi. Evinin yanmasını seyreden adam, olay yerine gelen jandarma ekipleri tarafından etkisiz hale getirildi. 

Fatih K. ve bıçakla yaraladığı Habip K., sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. 

Yangın ise Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Manavgat birimine bağlı itfaiye ve Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri tarafından söndürdü. Yangında ev tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi. 

Kaynak :
https://www.istiklal.com.tr/foto-galeri/esi-ve-cocugu-kendisini-terk-eden-adam-komsusunu-bicaklayip-kendi-evini-yakti/716003

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir