Buradasınız
Anasayfa > ÖNERİLER > Galip Öztürk Yeniden Yargılanma Talebini Yineledi

Galip Öztürk Yeniden Yargılanma Talebini Yineledi

Gürcistan’da iş hayatını sürdürmeye devam eden ve almış olduğu otel ile alışveriş merkezleri tarafından sıklıkla gündem olan Galip Öztürk, “Türkiye’de bulunan şirketlerime bu süreçte sadece danışmanlık yapıyor. Bu nedenle iş hayatıma Gürcistan’da devam ediyorum.” dedi. Fatin Dağıstanlı’nın programına konuk olan ve hayatının tüm ayrıntılarını anlatan Galip Öztürk, paralel yargı nedeniyle bu duruma düştüğünü ve yeniden yargılanma talebinde bulunduğu söyledi. Sosyal medya hesaplarından sıklıkla açıklamalar yapan Galip Öztürk,  “Yeniden yargılandığım taktirde, suçlu olduğum tespit edilirse, bütün mal varlığımı Kızılay’a bağışlayacağım.” dedi.

Kaçak Değilim Mağdur Edildim

Fatin Dağıstanlı’nın Youtube üzerinde yapmış olduğu canlı yayına konuk olan Galip Öztürk, Türkiye’de devam eden faaliyetlerine değinirken, ayrıca geçmişte yaşananları da anlattı. Paralel yapının kendisinden sürekli para talebinde bulunduğu açıklayan Öztürk, belirli bir süre para verdiğini ancak artık elden para veremeyeceğini söylemesinin üzerine paralel yargının devreye girdiğini açıkladı.

Galip Öztürk Neden Gürcistan’da 

Yurtdışında bir çok yerde şirketleri olduğunu açıklayan ve ayrıca Almanya, Bulgaristan, Yunanistan gibi bir çok ülkede gayrimenkullerinin de bulunduğunu anlatan Galip Öztürk, Gürcistan’ın özel bir nedenini olmadığını söyledi. 5 yıldır Gürcistan vatandaşı olduğunu açıklayan Galip Öztürk, vatandaşlığın ise dönemin Gürcistan Başbakan’ı tarafından yapılan yatırımlara karşı verildiğini söyledi. “Bu nedenle Gürcistan’a karşı minnet borcumuz bulunuyor. Benimde minnet borcum olacak, ailemin de olacak, yakınlarımın da minnet olacak” ifadelerini kullandı.

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top