Buradasınız
Anasayfa > GÜNCEL HABERLER > İspanya Teknik Direktörü Luis Enrique’den şaşırtan cinsel ilişki tavsiyesi: Maçtan bir gece önce cinsel ilişki partisine katılmanız pek ideal değil

İspanya Teknik Direktörü Luis Enrique’den şaşırtan cinsel ilişki tavsiyesi: Maçtan bir gece önce cinsel ilişki partisine katılmanız pek ideal değil

2022 Dünya Kupası’ndaki ilk maçında Kosta Rika’yı 7-0’lık skorla geçen İspanya Milli Takımı’nda teknik yönetici Luis Enrique, Twitch üzerinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“PEK İDEAL BİR DURUM DEĞİL”

Maçlardan evvel futbolcularının cinsel münasebete girmelerine ait konuşan tecrübeli hoca, “Oyuncuların maçlardan önce cinsel ilişkiye girmesi bence gayet normal. Ancak tabi maçtan bir gece önce cinsel ilişki partisine katılmanız pek ideal bir durum değil.” sözlerini kullandı.

“EŞİMLE İSTEDİĞİM ZAMAN BİRLİKTE OLUYORDUM”

İspanyol teknik yönetici kelamlarını, “Kulüplerinde geçirdikleri vakitlerde oyuncuların yaptığı hiçbir şeyden endişe duymuyorum. Eşleri ile veya başka birileriyle cinsel ilişkiye girmeleri onlara iyi gelecektir. Bu gayet normal bir durum. Cinsel sağlığın çok önemli olduğunu düşünüyorum ve oyuncuyken ben de eşimle istediğim zaman birlikte oluyordum ancak sahada da işimi yapıyordum.” diyerek noktaladı.

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top