İstanbul Çağlayan'da bir kadın çırılçıplak yürüdü: O anlar kameraya yansıdı

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

İstanbul Çağlayan’da yabancı uyruklu olduğu öne sürülen bir kadın cadde üzerinde çırılçıplak bir şekilde yürürken çevredekiler tarafından kaydedildi.

RAHAT TAVIRLARI KAMERAYA YANSIDI

Yanından geçen vatandaşların şaşkın bakışlarına aldırış etmeden yolun ortasında çırılçıplak yürüyen kadının kim olduğu henüz öğrenilemezken, sergilediği rahat tavırlar kameralara saniye saniye yansıdı.

Birçok kişi görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Çevredeki başka bir kadın, “Allah kimseyi şaşırtmasın” derken bir başka vatandaş da “Bir sorun var” yorumunda bulundu.

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/istanbul-caglayanda-bir-kadin-cirilciplak-yurudu-o-anlar-kameraya-yansidi-video-420685

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/istanbul-caglayanda-bir-kadin-cirilciplak-yurudu-o-anlar-kameraya-yansidi-video-420685

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir