Buradasınız
Anasayfa > GÜNCEL HABERLER > Karamollaoğlu, Erdoğan'ın tefecileri desteklediğini gözler önüne serdi

Karamollaoğlu, Erdoğan'ın tefecileri desteklediğini gözler önüne serdi

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğini yaptığı AKP hükümetinin bütçeden faize yapılan ödemeleri gündemine aldı.
Sosyal medya hesabından AKP iktidarının ekonomi modelini sert dille eleştiren Karamolloğlu, faiz lobilere 2022 bütçesinden 330 milyar ödeme yapılacağının öngörülmesine tepki gösterdi.
İşte Karamollaoğlu’nun paylaşımı şu şekilde: 
“2018’de bu rakam birdenbire 74 milyara, 2019’da 100 milyara, 2020’de 134 milyara, 2021’de ise 180 milyar liraya kadar çıktı. -2022 için de bütçede faiz gideri yaklaşık 330 milyar lira olarak öngörülüyor.Bugün ülkede yapılan yanlış ve doğru her adımdan sorumlu olanların ‘Ülkeyi şahlandıracağız’ derken kastettikleri de buymuş meğer… Milletimiz adına soruyoruz; bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!”…

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12369508/karamollaoglu-erdoganin-tefecileri-destekledigini-gozler-onune-serdi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12369508/karamollaoglu-erdoganin-tefecileri-destekledigini-gozler-onune-serdi

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top