Karamollaoğlu’ndan Erdoğan’a yolsuzluk ve rüşvet göndermesi

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜGVA 5. Olağan Genel Kurulu ve 6. Gençlik Buluşması’nda yaptığı konuşmada “Yolsuzlukların olmadığı, rüşvetin olmadığı, yoksulluğun olmayacağı bir Türkiye’yi biz hallederiz. Şu an itibarıyla onun hazırlığı içindeyiz” açıklamasında bulunmuştu.
“İŞİNİZ ZOR, VAKTİNİZ DE DARALIYOR”Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu sözlerine sosyal medya platformu Twitter üzerinde bulunan hesabından tepki gösteren Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “20 yıllık bir yolsuzluk ve rüşvet düzenini bitirmek kolay değil tabi, işiniz zor, vaktiniz de daralıyor ama yine de kolaylıklar dilerim(!)” açıklamasında bulundu….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12345793/karamollaoglundan-erdogana-yolsuzluk-ve-rusvet-gondermesi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12345793/karamollaoglundan-erdogana-yolsuzluk-ve-rusvet-gondermesi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir