O öğretmene tepkiler yağıyor! Mardin'de öğrencisini darp eden öğretmen göz altına alındı

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde bir çocuğu darbettiğine ilişkin görüntüleri sosyal medyada paylaşılan, özel okulda öğretmenlik ve futbol okulunda eğitmen olarak görev yapan Cemil K.  gözaltına alındı.

Mardin’de Turgut Özal Mahallesi’ndeki ilçe stadının halka açık kısmında dün özel okulda öğretmen ve bir futbol okulunda eğitmen olarak görev yapan Cemil K’nin ilkokul öğrencisi Y.Ö’yü (9) darp ettiğine dair görüntüler, çevredeki bir kişi tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

 

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler üzerine Cemil K. gözaltına alındı.

Y.Ö. ise Kızıltepe Devlet Hastanesi’nde bir süre gözlem altında tutulduktan sonra taburcu edildi.

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/o-ogretmene-tepkiler-yagiyor-mardinde-ogrencisini-darp-eden-ogretmen-goz-altina-alindi-haber-420572

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/o-ogretmene-tepkiler-yagiyor-mardinde-ogrencisini-darp-eden-ogretmen-goz-altina-alindi-haber-420572

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir