Özel Airfel Servis Merkezi


İklimlendirme ve soğutma sisteminin öncü firmalarından birisi olan Airfel, uzun yıllardır ürettiği klima ve kombi sistemleriyle Türkiye pazarında oldukça aktif olan firmalardan bir tanesidir. Daikin firmasıyla birleşerek daha fazla güçlenen Airfel, Kombi, Klima, Havlupan, Radyatör, Boyler, Şofben, Havaperdesi, Elektrikli Isıtıcı, Su Isıtıcı gibi ürünlerin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Dayanıklı ürünler olarak piyasada bilinen ve tercih edilen Airfel cihazları kullanıma bağlı yıpranma ve eskime gibi sebeplerle arızalanabilir. Özellikle düzenli bakım isteyen kombi ve klima ürünleri bu bakımların gerçekleştirilmemesi halinde kolayca arızalanabilirler.

Airfel Servis hizmetlerimiz tüm Airfel model cihazlara arıza ve bakım hizmeti sunmaktadır. Airfel Servis Esenyurt personelimiz, markanın satışını yaptığı tüm ürün gruplarında deneyimli, teknik bilgisi yüksek, titiz çalışma prensiplerine sahip ve müşteri ihtiyaçlarının bilincinde olan elemanlardan oluşmaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu teknik servis hizmeti tüm aşamalarında temel prosedürlere bağlı olarak uygulanan profesyonel bir hizmettir.

Arıza ve bakım işlerimizin tamamında adresinize gelen ekiplerimiz, istekleriniz doğrultusunda işlem gerçekleştirecektir. Değişimini sağladığımız tüm parçalara 1 yıl garanti vererek bu süre içerisinde bu parçaların tekrar arızalanması halinde ücretsiz değişim sağlamaktadır.

Firmamızın sunmuş olduğu Airfel Servis İstanbul hizmetimize ulaşabilmek için 444 78 56 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan bize ulaşabilir, arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Bakım hizmetlerimiz için fiyat teklifi alabilir, cihazınızla ilgili kafanıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. 7 gün 24 saat sunduğumuz hizmetimizle her zaman yanınızdayız.

————————–
Yazı görseli: https://i.resmim.net/SSw6hL.jpg
————————–

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir