Buradasınız
Anasayfa > TEKNOLOJİ > Samsung Galaxy M11 Modeli, Android 11 Güncellemesi Alıyor

Samsung Galaxy M11 Modeli, Android 11 Güncellemesi Alıyor

Samsung, mevcut akıllı telefon modelleri için Android 11 güncellemesini sunmaya devam ediyor. Bununla birlikte Samsung, çok satan cihazlarından biri olan Galaxy M11 modeli için de bu güncellemeyi yayınlamaya başladı. Güney Koreli şirket, söz konusu model için Android 11 tabanlı One UI Core 3.1 güncellemesini yayınlıyor.

Samsung Galaxy M11, geçtiğimiz senenin Mart ayında duyuruldu. Bununla birlikte cihaz, kutusundan Android 10 tabanlı One UI 2.0 arayüzü ile birlikte çıkıyordu. Şimdi ise One UI’ın daha hafif sürümü olan One UI Core 3.1 arayüz güncellemesini alıyor. Bu güncelleme Android 11 özelliklerinin yanı sıra One UI’daki yenilikler de cihaza gelmektedir.

Söz konusu güncelleme, M115FXXU2BUD8 sürüm numarası ile cihaza ulaşıyor. Bunun yanı sıra Samsung, bu güncelleme Nisan 2021 Android güvenlik yamalarını da cihaza göndermektedir. Bu sayede cihaz güvenlik konusunda daha iyi bir konuma yükselmektedir. Ayrıca güncellemede geliştirilmiş performans, daha iyi özelleştirme ve gelişmiş Dijital Denge gibi konulara odaklanılmaktadır.

Şimdilik yalnızca Vietnam’daki kullanıcılar tarafından indirilebilse de kısa süre içerisinde hem Türkiye’de hem de diğer ülkelerde bu güncellemenin yayınlanmasını bekliyoruz. OTA yoluyla gönderilen güncellemenin gelip gelmediğini cihazınızın “Ayarlar” uygulamasından kontrol edebilirsiniz. Bunun için ayarlardaki “Güncelleme > İndir ve Kur” yolunu izlemeniz yeterlidir.

Eğer güncelleme ayarlarında herhangi bir güncelleme gözükmüyorsa bu güncellemenin henüz sizin cihazınıza ulaşmadığı anlamına gelmektedir. Bu nedenle güncelleme için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Galaxy M11 modelinin Android 12 güncellemesini alıp almayacağı konusunda ise henüz bir bilgiye sahip olmadığımızı belirtelim. Ancak bu model için güvenlik güncellemeleri yayınlanmaya devam edecektir.

“Samsung Galaxy M11 Modeli, Android 11 Güncellemesi Alıyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top