Buradasınız
Anasayfa > OTO HABER > Tesla Ürettiği Araçlarda İki Renk Seçeneğini Kaldıracak

Tesla Ürettiği Araçlarda İki Renk Seçeneğini Kaldıracak

Elon Musk Tesla arabalarının üretimini hızlandırmak için bazı renk seçeneklerini kaldıracağını belirtti. Bu renkler”Obsidyen Siyah ve Gümüş” renkleri olucak. Fakat bu iki rengi kullanmak isteyenler için ekstra bir ücret karşılığında özel üretim yapılacak.

fft99_mf9115754

Tesla sözcüsü “Ürünlerimizin değerini en iyi şekilde yansıtmak ve üretim faaliyetlerimizi kolaylaştırmak için fiyatlandırma seçeneklerimizi zaman zaman güncelliyoruz. Bugün yapılan düzeltmeler bu durumun en son örneğidir. Model 3 Çift Motorlu Dört Tekerlekten Çekiş artık 6.000 $’lık bir opsiyona sahip ve 13 Eylül’den başlayarak iki boya seçeneğini kaldıracağız” dedi.

500874A900000578-6155139-image-a-8_1536680227141

Geçtiğimiz günlerde seri üretimde pek fazla deneyimli olmayan şirketin hisselerinde %3’lük bir düşüş yaşanmıştı. Tesla otomobillerinin belirli merkezlerindeki tamir işlerinin uzun olması nedeniyle müşteri şikayetleri yaşıyor. Bu nedenle Tesla’nın yeni gövde onarım merkezleri açtığı söyleniyor.

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top