Vatandaş karardan memnun: Maske cezaları siliniyor!

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Pandemi döneminin salgının bulaşmasını önlemek amacıyla uygulanan maske zorunluluğuna uymayanlar ceza almıştı. Salgının yoğun yaşandığı dönemde uygulanan maske takmama cezası borçları gündeme geldi. 7 Ekim günü AK Parti’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne ( TBMM) sunduğu torba yasasında maske takmama cezaları da yer aldığı açıklandı. 90 maddelik torba kanun teklifine göre maske takmayanlara uygulanan cezalar silinmesi bekleniliyor. TBMM’nin yeni torba kanun teklifi içerisinde yer alan maske cezalarının silinip silinmeyeceği merak edilirken, Denizlililer ise silinmesi durumuna sıcak bakıyor.
Pandemi sürecinde cezaların verilmemiş olması durumunda maske takmayanların oranı çok fazla artmasına neden olacağını belirten vatandaş Muhammet Mustafa ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12339237/vatandas-karardan-memnun-maske-cezalari-siliniyor

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12339237/vatandas-karardan-memnun-maske-cezalari-siliniyor

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir