Video Hakem Uygulaması iptal mi ediliyor? VAR sistemi kaldırılıyor mu?

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Büyükekşi, imza töreninde gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gündemde VAR sisteminin iptali vardı. Peki, Video Hakem Uygulaması iptal mi ediliyor? VAR sistemi kaldırılıyor mu? İşte merak edilenler.
VİDEO HAKEM UYGULAMASI İPTAL Mİ EDİLİYOR?
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF ile sportradar arasında yapılan anlaşmanın imza töreninde açıklamalarda bulundu. Büyükekşi, “VAR sisteminin iptali için 1-2 kulüp değil de tüm kulüplerin talebi gerek” dedi.
Önümüzdeki günlerde iyi işler yapacaklarını vurgulayan Mehmet Büyükekşi, ” Türk Milli Takımı olarak, bundan sonraki günlerde ekibimizle birlikte iyi işler yapmak için çalışacağız. Takımımız, Avrupa’daki en genç takımlardan biri. Önümüzdeki ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12349377/video-hakem-uygulamasi-iptal-mi-ediliyor-var-sistemi-kaldiriliyor-mu

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12349377/video-hakem-uygulamasi-iptal-mi-ediliyor-var-sistemi-kaldiriliyor-mu

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir