Buradasınız
Anasayfa > TEKNOLOJİ > Windows 10’a Uzun Zamandır Beklenen Karanlık Tema Geliyor

Windows 10’a Uzun Zamandır Beklenen Karanlık Tema Geliyor

Geceleri elektronik cihaz kullanırken gözümüzü aşırı derecede yorabiliyor ve bir o kadar da rahatsız edebiliyor. Bu noktada devreye giren özellik ise karanlık tema oluyor. Bir çok uygulamanın geçiş yaptığı bu özelliğe artık Microsoft da Windows 10 ile birlikte geçiş yapıyor.

Kullanıcıların yaşadığı bu rahatsızlıkları sonunda duyan Microsoft olaya el atıp Windows 10 için karanlık tema özelliğini getireceğini duyurdu.

Bu yılın sonuna doğru Windows 10’a bir sürü yenilik getirecek olan Microsoft ayrıca cihaz arası kullanılabilecek pano içeriklerinin de önünü açacak. Zaman çizelgesi halinde olacak bu özellik ile kullanıcılar bir cihazdaki yazıyı veya görseli diğerine de kopyalayabilecek.

Planlanan karanlık tema güncellemesi biz kullanıcılara büyük ölçüde yarar sağlayacaktır. Henüz geliştirme aşamasında olan bu özellik sabırsızlıkla bekleniyor.

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top