Buradasınız
Anasayfa > OTO HABER > Yeni Hyundai Santa Fe Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Yeni Hyundai Santa Fe Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Yeni Hyundai Santa Fe tanıtıldı. Ne Zaman Satışa Sunulacak? Hyundai Santa Fe Ne Zaman Geliyor?

Yeni Hyundai Santa Fe’nin ilk görüntüleri paylaşıldı. Markanın yeni mimari tasarımı üzerinde yükselen Hyundai Santa Fe markanın Amiral Gemisi SUV modeli olmayı sürdürecek. Avrupa pazarının tamamında satışa sunulacak olan Yeni Hyundai Santa Fe, Eylül ayından itibaren satışa sunulacak. Tamamen yeni üçüncü nesil Hyundai Santa Fe karizmatik bir tasarıma sahip olacak gibi görünüyor.

Bu ilk fotoğraflar ön ızgara ve gündüz sürüş farı (DRL) dahil olmak üzere birçok yeni tasarım özelliğini ortaya koyuyor. Geniş ızgara, yeni Santa Fe’ye cesur bir karakter verirken, ızgaradaki geometrik desen ona karizmatik bir görünüm kazandırıyor. Hyundai, hibrit ve plug-in hibrid seçenekleri de dahil olmak üzere yeni bir elektrikli güç aktarma sistemini de bu araçla birlikte tanıtacak.

Yeni modelde sunulan hibrit ve plug-in hibrit elektrikli güç aktarma organlarıyla verimlilik artıyor. İlk kez 2000 yılında satışa sunulan Santa Fe, bu yıl yirminci yaşını kutluyor.

Hyundai Motor Company, adını Amerika’daki bir şehirden alan Santa Fe modelini ilk kez 2000 yılında satışa sundu. Marka Avrupa’daki iddiası ve gelişimi için de oldukça önemli bir adım atmıştı. Yıllar geçtikçe Hyundai için bir simge haline gelen Santa Fe, dünya çapında 5.2 milyondan fazla sattı. Bugün 20’nci yaşını yepyeni bir modelle kutlayarak gelişimini ve değişimini gözler önüne seren Santa Fe, özellikle daha modern gövdesi ve daha lüks konfor öğeleriyle SUV segmentinde fark yaratmayı hedefliyor.

Yeni nesliyle daha farklı bir havaya bürünen otomobil, estetik bir tasarımla geleceğinin sinyallerini kanıtlıyor. Marka tarafından paylaşılan fotoğraflarda yeni entegre tasarımın farkı, kombine ön ızgara ve T şeklindeki yeni tip gündüz sürüş farı (DRL) ile ilk bakışta dikkat çekiyor. Ayrıca, ön tamponun alt tarafında yer alan geniş hava girişleri ve spoyler eklentisi, Santa Fe’nin sportif karakterini de ön plana çıkarıyor. Ayrıca, güvenlik ve teknoloji de yıllar içinde önemli bir evrim geçirmiş. Hyundai, yeni nesil Santa Fe’de ilk elektrikli güç aktarma organlarına da yer veriyor.

Tamamen yeni, üçüncü nesil modüler bir platforma sahip olan Santa Fe, elektrikli güç aktarma organlarıyla beraber performans, kullanım ve güvenlikte de önemli iyileştirmeler sunuyor. Yeni Santa Fe Eylül’den itibaren önce Avrupa’da daha sonra Türkiye’de de satışa sunulacak. Böylelikle, markanın SUV segmentindeki gücü ve iddiası artırılmak hedefleniyor.

Kaynak: https://www.arabahabercisi.com/hyundai-santa-fe-ne-zaman-geliyor/

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top