Buradasınız
Anasayfa > ÖNERİLER > Yeni Teknoloji Marketiniz Tekno Şehir

Yeni Teknoloji Marketiniz Tekno Şehir

Tekno Şehir Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş bulunduğu sektöre dair bazı açıklamalar yaptı. TeknoŞehir kuruluşu kapsamında özellikle cep telefonları olmak üzere birçok teknolojik cihaza ve ihtiyaçlara uygun ürünler sunulduğunu dile getiren Ertaş ürün çeşitlendirmesine önem verdiğini ve oluşan yeni taleplere göre de düzenlemeler yaptıklarını ifade etti. Özellikle cep telefonları kılıfları için onlarca markaya uyumlu tasarımlar sunan TeknoŞehir’de her ihtiyaca göre kılıflar bulmak mümkündür. Örneğin; su geçirmez ya da telefon soğutucu kılıflar gibi oldukça spesifik ihtiyaçlara uygun telefon kılıfları bulmak mümkündür. Cep telefonu aksesuar denince akla ilk gelen yerlerden biri olan TeknoŞehir’de elbette telefon kılıfları bulunmuyor. Bununla birlikte; ekran koruyucuları, şarj aletleri, çeşitli kablolar ve kulaklıklar da yer almaktadır. TeknoŞehir Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş mevcut seçeneklere ilave olarak, sektörün talep durumu da dikkate alarak ürün çeşitlendirmesi yapabileceklerini vurguladı. TeknoŞehir web sitesi ziyaret edildiğinde birçok farklı ve özgün modelin çok uygun fiyatlarla sunulduğu görülecektir.

TeknoŞehir

TeknoŞehir teknoloji sektöründe yer alan siteler içerisinde son derece renkli ve iddialı bir sitedir. TeknoŞehir Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş sitenin bu denli göz alıcı olmasında en büyük etkenlerden biri. Telefonunuz Android ya da iOS olsun fark etmez her türlü ihtiyacınıza uygun aksesuarlar kolaylıkla bulabileceğiniz oldukça donanımlı bir sitedir. Hemen siz de TeknoŞehir sitesini ziyaret ederek onlarca marka arasından onlarca renk ve malzeme çeşidine sahip ürünlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik sipariş oluşturduğunuzda ürününüz aynı gün kargoya teslim ediliyor ve çok kısa süre içerisinde adresinize güvenli bir şekilde ulaşmış oluyor.

Xiaomi Cep Telefon Xiaomi Cep Telefonu Aksesuarları

Xiaomi Türkiye’de olduğu gibi tüm dünyayı kasıp kavuran yeni teknoloji markalarından biridir. Öyle ki tanıtıldığı ilk günden bu yana birçok teknoloji devini geçip adını listelerin üst sıralarına yazdırmayı başardı. TeknoŞehir Yönetim Kurulu Başkanı da bu durumun bilincinde olarak ürünlerinde Xiaomi’ye ayrı bir parantez açtı ve daha önce hiçbir yerde görülmeyen Xiaomi cep telefonu aksesuarları sunarak hem sektörün öncüsü hem de müşterilerin ilgi odağı olmayı başardı.

Cüneyt
Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.
https://www.turuncugundem.com

Bir cevap yazın

Top