Kahvaltıya gelmeyen Emine odasında ölü bulundu.

ANTALYA’nın Alanya ilçesinde arkadaşlarıyla birlikte kaldığı evde kahvaltı için kalkmayan Emine Karayılan (23), odasında ölü bulundu. Kalp rahatsızlığı bulunan Emine Karayılan’ın ilk belirlemelere göre kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.

Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan Alaaddin Keykubat Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nden geçen yıl mezun olan ve arkadaşlarıyla birlikte yaşayan Emine Karayılan, dün sabah kahvaltıya gelmeyince arkadaşları odasına çıkıp kontrol etti. Karayılan hareketsiz kalıp tepki vermeyince arkadaşı durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Eve gelen sağlık ekipleri genç kızın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ve olay yeri inceleme ekipleri, Karayılan’ın cansız bedenini otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu’na götürdü. İlk belirlemelere göre kalp rahatsızlığı bulunan ve kalp krizinden öldüğü sanılan genç kızın cansız bedeni toprağa verilmek üzere Adana’nın Yüreğir ilçesine götürüldü.

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir