15 yaşındaki Melike, görüşmediği nişanlısı tarafından başından vuruldu.

AKSARAY’da Melike Arıbaş (15), bir akrabasının ailesiyle nişan töreninde nişanlısı Muhammet Kılıç (22) tarafından tabancayla başından vuruldu. Kızını korumaya çalışan Doğanay Arıbaş (42) da başından yaralandı.

Olay, saat 14.00 sıralarında Taş Pazar Mahallesi’nde meydana geldi. Melike Arıbaş, ailesiyle bir akrabasının nişanına gitti. Arıbaş, bir süre sonra nişana gelen nişanlısı Muhammet Kılıç’ın saldırısına uğradı. Tabancayla başından vurulan Melike Arıbaş kanlar içinde yere yığıldı. Kızını korumaya çalışan Doğanay Arıbaş da başından yaralandı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan baba-kız Melike Arıbaş, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Hastanede kızının ölüm haberini alan Asiye Arıbaş, “Melikemi ver, onu görmek istiyorum. Onun yerine ben ölseydim” diyerek gözyaşı döktü. alınmış. Olay yerinde yapılan incelemede 12 adet boş kovan bulundu.

Muhammet Kılıç’ın emniyetteki sorgusunun devam ettiği bildirildi.

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir