Adana’da, 9 gündür kayıp olan Hakan’ın cansız bedenine ulaşıldı

Dikkat! bu haber “Bölge Haber Ajansı” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Adana’nın Kozan ilçesine bağlı Hacımirzalı Mahallesi’nde yaşayan 19 yaşındaki Hakan Demiryürek, ailesine ve arkadaşlarına attığı veda videosu sonrası ortadan kayboldu. Demiryürek, çektiği videoda ailesine, “Size bir hoşçakalın demeden gitmek olmazdı. Hepinizi ayrı ayrı seviyorum. Bazı adamlar zayıf olur baba. Kendimi güçlü sanıyordum ama güçlü biri değilmişim” dedi.
AFAD, polis ve Yüreğir Belediyesi arama kurtarma ekipleri tarafından 9 gündür her yerde aranan genç, bugün saat 10.00 sularında evlerine 1 kilometre uzaklıktaki zeytin ve narenciye bahçelerinin bulunduğu alanda ölü bulundu.

Cumhuriyet savcısı, polis ekipleri ile birlikte olay yerinde incelemelerde bulundu. Olay yerine gelen anne Türkan, baba Dede Demiryürek ve akrabalarının feryatları yürekleri dağladı. Anne Türkan Demiryürek oğlunun bulunduğu yere gitmek isterken, polisler ve akrabaları anneyi güçlükle sakinleştirdi.

Kaynak :
https://bolgehaberajansi.com.tr/adanada-9-gundur-kayip-olan-hakanin-cansiz-bedenine-ulasildi/

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir