Adana'da bir genç barışmak için buluştuğu arkadaşını vurdu

Dikkat! bu haber “İstiklal” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Olay, Çukurova ilçesine bağlı 100. Yıl Mahallesi’nde meydana geldi.

 

Alınan bilgiye göre, U.E. ile H.D.G. barışmak için bir araya geldi. İkili konuştuğu sırada U.E., belinden tabancayı çıkartarak arkadaşı H.D.G.’nin ayaklarına defalarca ateş açtı. Güvenlik kameraları olay anını anbean görüntüledi. Şüpheli U.E. motosikletle olay yerinden kaçtı.

İhbar üzerine bölgeye gelen polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri yaralı genci hastaneye kaldırdı. Polis olayı gerçekleştiren şüpheliyi yakalama çalışmalarına devam ediyor.

 

Kaynak :
https://www.istiklal.com.tr/haber/adanada-bir-genc-barismak-icin-bulustugu-arkadasini-vurdu/716473

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir