AKP'li Şen açıkladı: İşte Erdoğan'ın masasındaki son anket sonucu

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, partisinin oy oranıyla ilgili son seçim anketini açıkladı. A Haber’de konuşan Şen, “Ekim ayı itibariyle AK Partimizin oy oranı yüzde 41. Küsürü de var. Küsürünü diğer partilere hediye ediyoruz” dedi.
OY ORANI DÜŞÜŞTEÖte yandan Türkiye Raporu ‘Anketlerin Anketi’ araştırmasında Aksoy, Optimar, MetroPOLL, Area, Yöneylem ve ORC araştırma şirketlerinin anket çalışmaları ele alındı.
AKP ve MHP’nin yer aldığı Cumhur İttifakı’nın oy oranı yüzde 39, 2 olarak hesaplanırken Millet İttifakı’nın oy oranı ise yüzde 41, 5 olarak ölçüldü….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12367709/akpli-sen-acikladi-iste-erdoganin-masasindaki-son-anket-sonucu

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12367709/akpli-sen-acikladi-iste-erdoganin-masasindaki-son-anket-sonucu

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir