Akşam Postası / 10 Ekim 2022

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

ÇYDD: 866 bin kız çocuğu neden okulda değil?

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Genel Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü öncesinde, kız çocuklarının eğitimde yaşadığı ayrımcılığa dikkat çekerek yetkililere “866 bin kız çocuğu neden okulda değil” diye sordu.

‘Kadir gecesinde rakılı fotoğraf’ paylaşana üç ay 22 gün hapis

Kadir gecesi, sosyal medya hesabından ‘Kadir gecesi özel, Rabbim kabul etsin’ notuyla içki masası fotoğrafı paylaştığı için Pegasus’taki işinden olan ve ‘halkın bir kesiminin benimsediği değerleri alenen aşağılama’ suçundan hapis istemiyle yargılanan Onur T.’ye üç ay 22 gün hapis cezası verildi.

Kadıköy’deki patlamayı terör suçları bürosu soruşturacak

Dün akşam saatlerinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bir binada patlama meydana gelmiş, üç kişi hayatını kaybetmişti. Patlamayla ilgili soruşturmayı terör suçları soruşturma bürosu yönetecek.

İmamoğlu: ……

Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/aksam-postasi-10-ekim-2022/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/aksam-postasi-10-ekim-2022/

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir