Ali Babacan'dan Erdoğan'a 'ulaşım desteği' tepkisi: 'Kahroluyorum'

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamalarda yılda iki defa yaklaşık 150 bin öğrenciye ulaşım yardımında bulunacaklarını açıklayan AKP Genel Başkanın ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Ailelerinin yaşadığı şehirlerden uzak şehirlerde eğitim-öğretim gören öğrencilerimize okullarına gidiş ve dönüşleri için ulaşım desteği sağlayacağız. Yılda 2 defa verilecek bu destek sayesinde yaklaşık 150 bin öğrencimizin ailelerinin yanına, onlara herhangi bir yük getirmeden gidip gelebilmesini temin etmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullanmıştı. 
BABACAN’DAN ERDOĞAN’A TEPKİ DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AKP Genel Başkanın ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘ulaşım vaadine’ hakkında, “Böyle bir vaadi gördüğüme kahroluyorum. Çok değil 7-8 sene evvel yurtdışına eğitime gidecek gençlere desteği konuşuyorduk. Şimdi şehirler arası ulaşım için destek vermeyi gururla müjdeliyor Cumhurbaşkanı… Bu ülkenin evlatları bunu hak etmiyor” ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12350998/ali-babacandan-erdogana-ulasim-destegi-tepkisi-kahroluyorum

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12350998/ali-babacandan-erdogana-ulasim-destegi-tepkisi-kahroluyorum

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir