Altılı Masa'nın adayı ne zaman açıklanacak? Babacan yanıtladı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

DEVA Partisinin miting ve açık hava toplantılarıyla milletle buluşmaya devam ettiğini söyleyen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Türkiye’yi kucaklayacak politikalarla ilgili eylem planları açıkladıklarını, “Politika alanlarında söylem birliğini sağlayacak çalışmayla ilgili komisyon kurduk. Bu arkadaşlarımız tecrübeli, 6 partiden 6 temsilcinin yer aldığı bir ekip. Arkadaşlarımız şu anda yaklaşık 35 başlık altında söylem ve politika birliği oluşturmak için çalışmaya başladı. İlk toplantılarını bugün Ankara’da DEVA Partisi Genel Merkezi’nde yapıyorlar” sözleri ile duyurdu.
“ALTILI MASANIN ADAYI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?”DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bir gazetecinin “Altılı Masa’nın cumhurbaşkanı adayı ne zaman açıklanacak?” şeklindeki sorusu üzerine, “Seçim takvimi biraz yaklaşsın, seçimle ilgili tarih önümüze çıksın, bu noktada ortak adayla ilgili kararı verip kamuoyuna açıklayacağız. Bugüne kadar biz, 6 ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12342621/altili-masanin-adayi-ne-zaman-aciklanacak-babacan-yanitladi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12342621/altili-masanin-adayi-ne-zaman-aciklanacak-babacan-yanitladi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir