‘Atlantik Paktı Rusya’yı çektiği kuyuda boğmaya çalışıyor’

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, küreselde bir çok krizin tetikçisi olan Rusya-Ukrayna Savaşına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Savaşı çok sayıda etkenin manipüle ettiğini ve uygun ortam sağladığına dikkati çeken Ağar, TV100’deki köşe yazısında Rusya’nın tehdit ve blöf söylemlerinin boşuna olmadığının altını çizdi. 

Ağar’ın köşe yazısı:

“-          Rusya’nın Karadeniz’deki savaşını, yapacağı olası Odessa çıkartmasını, harekata katılacak birliklerini ve savaş gemilerini koruyan muhafız/amiral gemisi Moskova Kruvazörünün vurulması,

–          Savaşı yöneten 10 civarında Rus generalinin etkisiz hale getirilmesi,

–          Geçmişte Avrupa’ya yıllık 55 milyar m3 gaz taşıyan Kuzey Akım-1’le birlikte Kuzey Akım-2 doğalgaz boru hatlarının sabotaja uğrayarak kullanım dışı kalması.


Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/atlantik-pakti-rusyayi-cektigi-kuyuda-bogmaya-calisiyor-haber-420903

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/atlantik-pakti-rusyayi-cektigi-kuyuda-bogmaya-calisiyor-haber-420903

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir