Barış Pehlivan: Polis memuru Örs'ün intiharında AKP parmağı var

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan, 3 Eylül günü Osmaniye’de intihar eden polis memuru Yunus Emre Örs ile ilgili bir yazı kaleme aldı. Pehlivan’ın yazısındaki iddiaya göre Örs intiharın arkasında AKPli bir vekilin oğlunun aracını durdurması ve sonrasında yaşanan baskı yer alıyor.
Pehlivan’ın bugünkü köşe yazısının ilgili kısmı şöyle:
Yunus Emre Örs 39 yaşındaydı, 17 yıllık polisti. Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde görevliydi. Sağlıklıydı, haksızlıklara itiraz eden bir karakteri vardı.Ta ki… Hem yakınlarıyla hem de ailenin avukatıyla görüştüm.Diyorlar ki: Çevirmeye takılan bir AKP milletvekilinin oğlunun arabasını ararken tartışma çıkmış. Aramaya itiraz eden milletvekilinin oğlu onu Kadirli’den Hasanbeyli ilçesine sürdürmüş.Diyorlar ki: Bir tutanakta değişiklik yapılması için AKP milletvekilinin yeğeni tarafından baskı görmüş. Hatta karakol basılmış, Yunus Emre Örs havaya ateş açmış. Bunun ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12364002/baris-pehlivan-polis-memuru-orsun-intiharinda-akp-parmagi-var

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12364002/baris-pehlivan-polis-memuru-orsun-intiharinda-akp-parmagi-var

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir