Başörtüsü için anayasa çalışmaları! MHP lideri Bahçeli: Tartışmayı sonlandırmak için değişikliğe ihtiyaç var!

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti genel merkezinde düzenlenen Siyaset ve Liderlik Okulu 18. Dönem Eğitim ve Öğretim Yılı Açılış Töreni’nin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunuyor.
İşte Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

Başörtüsü mevzusunu çözmüş olan Türkiye Cumhuriyeti’nde bu konunun sanki çözülmemiş gibi tekrar gündeme taşıması üzücü olmuştur.

(Anayasa değişikliği) Bu tartışmayı tamamen sonlandırmak için yeni bir anayasaya ihtiyaç olduğu ortadadır.

Hayırlı bir teşebbüs, destek vereceğiz.

(Erken seçim) Tartışma siyaset malzemesi yapılmalı. Seçimler yasa çerçevesinde 18 Haziran tarihinde yapılacaktır.

Hadi diyelim seçim yapıyoruz diyelim, 6’lı masanın adayı yok.

Bu cumartesi ve pazar günü köy çalışmalarına girdik.

 

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/basortusu-icin-anayasa-calismalari-mhp-lideri-bahceli-tartismayi-sonlandirmak-icin-degisiklige-ihtiyac-var-haber-420275

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/basortusu-icin-anayasa-calismalari-mhp-lideri-bahceli-tartismayi-sonlandirmak-icin-degisiklige-ihtiyac-var-haber-420275

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir