Bianca Stella yeni nesil dönüşüm boyası yeni bir oluşum başlatıyor

Dikkat! bu haber “TeknoTalk” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Evlerdeki dönüşümün öncüsü kadınlar oluyor

Bianca Stella yeni nesil dönüşüm boyası yeni bir oluşum başlatıyor. Evlerde mutfak ve banyoları, seramik, dolap, tezgah ve zeminleri, eski eşya ve mobilyaları boyayarak yenileyen kadınlar, Bianca Stella Boya Kullanıcı grubu ile amatörce başlayıp, profesyonelliğe uzanan bir dönüşüm içerisinde hem evlerinde yenilemeler yapıyor hem de profesyonel olarak çalışmaya devam ediyor.

Boya ile yenilemeye göre en az 8-10 kat arasında bir maliyet avantajı ……

Devamını okumak için: https://www.teknotalk.com/bianca-stella-yeni-nesil-donusum-boyasi-yeni-bir-olusum-baslatiyor-122927/

Kaynak :
https://www.teknotalk.com/bianca-stella-yeni-nesil-donusum-boyasi-yeni-bir-olusum-baslatiyor-122927/

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir