Cem Küçük eski CHP'li yeni AKP'li Çelebi'yi savundu: Çok örneği var

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

CHP’den istifa ettikten sonra Memleket Partisi’ne geçen oradan da 25 Şubat 2022 tarihinde istifa eden Mehmet Ali Çelebi, Bağımsız İzmir Milletvekili olarak devam ettikten sonra 11 Ekim 2022 itibariyle AK Parti’ye katıldığını duyurmuştu.
Ergenekon sürecinde yargılanan ve hapis yatan eski TSK mensubu Mehmet Ali Çelebi’nin AK Parti’ye geçmesi özellikle CHP’liler tarafında büyük rahatsızlık uyandırdı. Tepkilerin hedefinde olan Mehmet Ali Çelebi’ye AK Partililer de tebriklerini iletti.
Öyle ki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun geçmişte Mehmet Ali Çelebi hakkında attığı hakaretvari tweetinin Soylu tarafından silindiği basına yansıdı.
Yandaş gazeteci Cem Küçük ise Mehmet Ali Çelebi’nin AK Parti’ye geçmesini iki gündür ekranlarda ve yazılarında yorumluyor.
Cem Küçük sosyal medya platformu Twitter hesabından, “Mehmet Ali Çelebi dün yaptığı duyuruyla AK Parti’ye ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12368733/cem-kucuk-eski-chpli-yeni-akpli-celebiyi-savundu-cok-ornegi-var

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12368733/cem-kucuk-eski-chpli-yeni-akpli-celebiyi-savundu-cok-ornegi-var

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir