Cep telefonu arama ve SMS ücretlerine zam!

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) internet sitesinde yer alan karara göre, mobil azami ücret tarifelerinin yenilendi. Böylece BTK’nın Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığı tarafından yayımlanan kurul kararıyla mobil şebekelerden yapılan yurt içi aramalar için azami ücret dakika başı 1, 55 TL’ye, yurtdışı arama ücreti de 15, 42 TL’ye çıkartıldı.
YÜZDE 25 ZAM
Önceki tarifede yurt içi aramalar 1, 23 TL olarak belirlenmişti. Yurtdışı arama ücreti ise dakika başı 12, 23 TL olarak belirlenmişti. Her iki ücrete de yüzde 25 civarında zam geldi.
SMS ÜCRETİ 1, 1 TL OLDU
BTK Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığı ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12363989/cep-telefonu-arama-ve-sms-ucretlerine-zam

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12363989/cep-telefonu-arama-ve-sms-ucretlerine-zam

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir