CHP'den Büyükelçi Metin Feyzioğlu yorumu: Ulufe dağıtılıyor

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak bugün partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında çeşitli değerlendirmelerde bulundu.
Basın açıklaması sonrası gazetecilerin sorularına cevaplayan Faik Öztrak, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Eski Başkanı Metin Feyzioğlu’nun T.C. Lefkoşa Büyükelçisi olarak görevlendirilmesine ilişkin, “Bu ülkede mesleki kariyerin önemi kalmadı. Ülkede rüşvet alan siyasetçi bakan büyükelçi oluyor. Tek kelimelik dış politika müktesebatı olmayan kişiler büyükelçi yapılıyor. Saraydaki bu çürüme içimizi yakıyor. Büyükelçilikler ulufe olarak dağıtılıyor. Dış politika tecrübesi olmayan kişiler en hassas misyonlara, büyükelçi olarak atanıyor. Allah sonumuzu hayreylesin.” ifadelerini kullandı….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12337062/chpden-buyukelci-metin-feyzioglu-yorumu-ulufe-dagitiliyor

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12337062/chpden-buyukelci-metin-feyzioglu-yorumu-ulufe-dagitiliyor

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir