Çiğ süt tavsiye fiyatı belirlendi

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süt üreticileri, artan maliyetler nedeni ile çiğ süt fiyatlarının artırılmasını talep ediyordu.
Ulusal Süt Konseyi (USK) çiğ süt tavsiye fiyatının, 14 Ekim itibarıyla üreticinin eline litre başına net 8, 5 lira geçecek şekilde belirlenmesine karar verdi.
Yüzde 3, 6 yağ ve yüzde 3, 2 protein içeriğine sahip çiğ inek sütü tavsiye satış fiyatı belirlendiKonseyin internet sitesinde yer alan duyuruda, “14 Ekim 2022 tarihinden geçerli olmak üzere, yüzde 3, 6 yağ ve yüzde 3, 2 protein içeriğine sahip çiğ inek sütü tavsiye satış fiyatının üreticinin eline litre başına net 8, 5 lira geçecek şekilde belirlenmesine oy çokluğu ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12353862/cig-sut-tavsiye-fiyati-belirlendi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12353862/cig-sut-tavsiye-fiyati-belirlendi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir