Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski konuşması sosyal medyada gündem oldu

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Art arda artan enflasyon rakamları ve yükselen faturalar vatandaşı zor durumda bırakmaya devam ederken yılın ortasında yapılan asgari ücret zammı da çoktan eridi.
Durum böyle olunca Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vatandaşa seslendiği “Evin kirasını kim ödeyecek, elektrik faturasını kim ödeyecek, su faturasını kim ödeyecek, çoluk çocuğun okul masrafını kim karşılayacak soruyorum sizlere ” dediği video gündem oldu.
İşte o video……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12367767/cumhurbaskani-erdoganin-eski-konusmasi-sosyal-medyada-gundem-oldu

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12367767/cumhurbaskani-erdoganin-eski-konusmasi-sosyal-medyada-gundem-oldu

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir