Davutoğlu: Bir milyarlık soru… cumhurbaşkanı adayı kim olacak?

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Davutoğlu: Bir milyarlık soru bu; cumhurbaşkanı adayı kim olacakGelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 6lı masanın cumhurbaşkanı adayına ilişkin, Bir milyarlık soru bu; cumhurbaşkanı adayı kim olacak? Herkes bunu merak ediyor. Biz 6 parti güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçeceğiz diye mutabık kaldık. Yeni cumhurbaşkanı 6 siyasi partinin ortak mutabakatı ile bir geçiş süreci yönetecek cumhurbaşkanı olacak dedi.
Amasya’ya gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, basın toplantısı düzenledi.
Altılı Masa’nın cumhurbaşkanı adayı kim olacak’ sorusuna yanıt veren Davutoğlu, şu ifadeleri kullandı:
“Bir milyarlık soru bu; cumhurbaşkanı adayı kim olacak? Herkes bunu merak ediyor. Biz 6 parti güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçeceğiz diye mutabık kaldık. Yeni cumhurbaşkanı 6 siyasi partinin ortak mutabakatı ile bir geçiş süreci yönetecek cumhurbaşkanı olacak. ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12338323/davutoglu-bir-milyarlik-soru-cumhurbaskani-adayi-kim-olacak

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12338323/davutoglu-bir-milyarlik-soru-cumhurbaskani-adayi-kim-olacak

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir