Erdoğan duyurdu: ‘Müjde’ adı altında esnafa yeni kredi paketi

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’nın ardından kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bazı açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında ‘müjde’ adı altında esnafa yeni kredi paketi açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Küresel krizin yıkıcı etkilerini en az düzeye indirmeyi başarabiliyoruz.” dedi.
Üniversite öğrencileri için yılda iki kez ulaşım desteği vereceklerini açıklayan Erdoğan, “Ailelerinin yaşadığı şehirlerden uzakta eğitim-öğretim gören üniversite öğrencilerimize, okullarına gidiş ve dönüşleri için ulaşım desteği sağlayacağız.” diye konuştu.
ESNAFA KREDİ MÜJDE ADI ALTINA KREDİ KAMPANYASICumhurbaşkanı Erdoğan, ‘müjde veriyoruz’ diyerek esnafa yönelik yeni kredi paketi hakkında detayları paylaştı. Erdoğan, “Esnafımız için Halkbank vasıtasıyla 60 ay vadeyle ve yüzde 7.5 faiz oranıyla istifade edebilecekleri 100 milyar liralık bir kredi kampanyası başlatıyoruz. Kredi üst limitlerini 350 bin liradan 500 bin ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12350792/erdogan-duyurdu-mujde-adi-altinda-esnafa-yeni-kredi-paketi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12350792/erdogan-duyurdu-mujde-adi-altinda-esnafa-yeni-kredi-paketi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir