Fatih'te otobüs şoförünün yolcuya yumruk attığı anlar kameraya yansıdı

Dikkat! bu haber “Haber Türk” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

İstanbul’un Fatih ilçesinde meydana gelen olay öğlen saatlerinde Fatih Pazartekke otobüs durağında yaşandı.İddiaya göre, İETT otobüsüne binen bir yolcu şoföre Cevizlibağ’dan geçip geçmediğini sordu. Şoförün görmüyor musun, orada yazıyor şeklinde tepki gösterdiği yolcu cep telefonu kamerasıyla kayıt almaya başladı.

YOLCUYU AŞAĞI İNDİRİP YOLUNA DEVAM ETTİ

YOLCUYU AŞAĞI İNDİRİP YOLUNA DEVAM ETTİKayıt aldığını gören şoför de yerinden kalkarak yolcunun üzerine yürüdü. Şoför, yumruklar savurduğu yolcuyu araçtan indirip yoluna devam etti. Yumrukların hedefi olan yolcu tüm yaşananları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydetti.

Kaynak :
https://www.haberturk.com/fatih-te-otobus-soforunun-yolcuya-yumruk-attigi-anlar-kameraya-yansidi-3528771

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir