Fatih'te otomobilin çarptığı araçtaki 3 hakem yaralandı

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – İstanbul’un Fatih ilçesinde saat 21.30 sıralarında, Sahil Kennedy Caddesi Bakırköy istikametinde meydana gelen kazada bir otomobilin çarptığı park halindeki başka bir otomobilde bulunan 3 bölge hakemi Muhammet Ömür, Bahadır İleri ve Berk Tezcan yaralandı. 

DHA’nın aktardığına göre, diğer aracın sürücüsünün otomobili terk ederek kaçtığı ileri sürüldü. İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. 

Yaralılar, sağlık görevlilerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye götürüldü. Kaza nedeniyle Bakırköy istikametinde trafik yoğunluğu oluştu. Kazaya karışan araçlar olay yerinden kaldırıldıktan sonra trafik akışı normale döndü. Polis ekipleri, kaçan sürücünün bulunması için çalışma başlattı. (HABER MERKEZİ)

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/fatihte-otomobilin-carptigi-aractaki-3-hakem-yaralandi-haber-1584524

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir