Güldür Güldür'deki sıradışı iş pozisyonu! Gelmişine geçmişine sövülen top olacaksın

Dikkat! bu haber “İnternet Haber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show ironik skeçleri ile dönüş yaptı. Son bölümdeki iş görüşmesi de bunlardan biri oldu. İflas etmek olan bir şirkete 20 bin lira maaşla giren vasıfsız eleman, işin ne olduğunu ilk toplantıda öğrendi. İşi ‘top’ olmaktı… Stres topu… Maaş 20 bin lira… Ancak işten ayrılırsan 100 bin lira tazminatı var. 

İşsizliğe gönderme yapan skeç sosyal medyada gündem oldu. İşte Güldür Güldür Show’daki sıra dışı iş pozisyonu… 

Kaynak :
https://www.internethaber.com/guldur-guldurdeki-siradisi-is-pozisyonu-gelmisine-gecmisine-sovulen-top-olacaksin-video-galerisi-2273457.htm

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir