"HDP'ye bakanlık verilebilir" polemiği yeniden ateşlendi: CHP'li Özkan Yalım'dan skandal sözler

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

CHP’li Gürsel Tekin, konuk olduğu canlı yayında Millet İttifakı’nın gizli ortağı HDP’ye ilişkin çok tartışılacak açıklamalara imza atmıştı.

 

“HDP’YE BAKANLIK VERİLEBİLİR, HER PARTİYE DE VERİLEBİLİR”

HDP’ye bakanlık verilebileceğini söyleyen Gürsel Tekin, “Her partiye de verilebilir. O da anayasaya göre seçime bir hak kazanmış bir partidir.” ifadelerini kullanmıştı.

CHP’Lİ YALIM FİTİLİ TEKRAK ATEŞLEDİ!

Günlerce konuşulan CHP’nin HDP’ye bakanlık vaadi tartışmalarında CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım fitili tekrar ateşledi.

“1 DEĞİL 1’DEN FAZLA BAKANLIK”

CHP’li Gürsel Tekin’in “HDP’ye bakanlık verilebilir” sözlerini yorumlayan CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, HDP’nin bir değil birden fazla bakanlık alabileceğini söyledi.

CHP’li Özkan Yalım şu ifadeleri kullandı:

“Gürsel Tekin’nin yaptığı açıklama kendi görüşü, bu partimizin öngörüsü ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/hdpye-bakanlik-verilebilir-polemigi-yeniden-ateslendi-chpli-ozkan-yalimdan-skandal-sozler-haber-420836

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/hdpye-bakanlik-verilebilir-polemigi-yeniden-ateslendi-chpli-ozkan-yalimdan-skandal-sozler-haber-420836

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir