Irak'ın kuzeyinden acı haber geldi: 1 asker şehit oldu

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Milli Savunma Bakanlığı Pençe-Kilit operasyon bölgesinde İs.Uzm.Çvş. İbrahim HAN’ın EYP patlaması sonucu şehit olduğunu açıkladı. Bakanlıktan yapılan açıklamada “Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde 12 Ekim 2022 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarınca yerleştirilen EYP’nin patlaması sonucu yaralanarak hastaneye sevk edilen kahraman silah arkadaşımız İs.Uzm.Çvş. İbrahim HAN, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur.” ifadelerine yer verildi.
pic.twitter.com/Ud8y9GSIYV
— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) October 12, 2022
 …

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12369201/irakin-kuzeyinden-aci-haber-geldi-1-asker-sehit-oldu

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12369201/irakin-kuzeyinden-aci-haber-geldi-1-asker-sehit-oldu

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir