İstanbul Levent'te silahlı saldırı

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan Levent’te motosikletli iki kişi, metro durağı girişinde bekleyen bir kişiye silahlı saldırıda bulundu. Yaralı, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.

DHA’nın aktardığı bilgilere göre, olay saat 05.30 sıralarında Büyükdere Caddesi’ndeki bir AVM’nin önünde meydana geldi. Saldırının ardından olay yerinde çok sayıda kovan bulundu. Saldırganların motosikletle olay yerinden kaçtıkları öğrenildi.

Olay yeri inceleme ekipleri, saldırganların çalılıklara bir cisim attığı yönündeki bilgi üzerine bölgede arama yaptı. Çalılıklarda yapılan aramalarda herhangi bir silah bulunamadı. Saldırganların arandığı, yaralı kişinin durumunun iyi olduğu öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/istanbul-leventte-silahli-saldiri-haber-1584138

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir