İstanbul'da arsada cansız beden bulundu!

Dikkat! bu haber “Haber Türk” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

İstanbul Maltepe’de, dün saat 17.00 sıralarında Bakkalköy Mahallesi’nde kan donduran bir olay meydana geldi.

YERDE HAREKETSİZ YATIYORDU

YERDE HAREKETSİZ YATIYORDUDHA’da yer alan habere göre arazide odun toplayan kişi, hareketsiz yerde yatan birini görünce durumu polis ekiplerine bildirdi.

5 GÜN ÖNCE ÖLDÜĞÜ TESPİT EDİLDİ

5 GÜN ÖNCE ÖLDÜĞÜ TESPİT EDİLDİİhbar üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi. Yapılan incelemede yerde yatan kişinin 5 gün önce öldüğü tespit edildi.

50’Lİ YAŞLARDA OLDUĞU AÇIKLANDI

50’Lİ YAŞLARDA OLDUĞU AÇIKLANDI50’li yaşlarda olduğu değerlendirilen cansız beden, olay yeri inceleme çalışmalarının ardından Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

SORUŞTURMA BAŞLATILDIOlayla ilgili çalışma sürüyor.

Kaynak :
https://www.haberturk.com/istanbul-da-arsada-cansiz-beden-bulundu-son-dakika-haberler-3527852

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir