JP Morgan CEO’su: ABD altı ila dokuz ay içinde resesyona girecek

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

ABD’nin büyük bankalarından JP Morgan Chase CEO’su Jamie Dimon, ABD’nin altı ila dokuz ay içinde resesyona gireceği konusunda uyardı

Fotoğraf: AA

Dün Londra’daki JPM Techstars konferansında konuşan Dimon, ABD ekonomisinin şu anda ‘aslında hala iyi durumda’ olduğunu ve tüketicilerin 2008 küresel mali krizine kıyasla muhtemelen daha iyi durumda olacağını söyledi.

Dimon, “Ama gelecekteki şeyler hakkında konuşmadan ekonomi hakkında konuşamazsınız- ve bu ciddi bir şey” dedi.

Dimon, alarm zillerini çalan göstergeler arasında kontrolden çıkan enflasyonun etkisi, faiz oranlarının beklenenden fazla artması, niceliksel sıkılaştırmanın bilinmeyen etkileri ……

Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/jp-morgan-ceosu-abd-alti-ila-dokuz-ay-icinde-resesyona-girecek/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/jp-morgan-ceosu-abd-alti-ila-dokuz-ay-icinde-resesyona-girecek/

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir