Kemal Kılıçdaroğlu yayınladığı video ile alay konusu oldu: "Kapı deliğinden mi çektin?"

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Amerika’ya giden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından da paylaşım yapmayı ihmal etmiyor. Son olarak Kılıçdaroğlu yaptığı paylaşımla sosyal medyanın diline düştüi. 

“KAPI DELİĞİNDEN Mİ ÇEKİTN”

Amerika’da bulunan Kılıçdaroğlu ünlü ekonomist Daron Acemoğlu ile bir buluşma gerçekleştireceğini duyurdu ve bir video çekti. 

Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya hesabından yayınladığı o video gündem oldu. Telefonun ön kamerasından yakın bir çekim yapan Kılıçdaroğlu’nun o videosu birçok sosyal medya kullanıcııs tarafından Ti’ye alındı. 

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/kemal-kilicdaroglu-yayinladigi-video-ile-alay-konusu-oldu-kapi-deliginden-mi-cektin-video-420693

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/kemal-kilicdaroglu-yayinladigi-video-ile-alay-konusu-oldu-kapi-deliginden-mi-cektin-video-420693

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir