Kılıçdaroğlu ABD yolunda konuştu: İngiltere ve Almanya’ya da gideceğiz

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD ziyaretinin ‘zamansız’ olduğu eleştirilerine ”Tam vakti, tam zamanı, hatta biraz gecikmiş” yanıtını verdi. CHP lideri, Almanya ve İngiltere’ye gideceğini de söyledi.

Fotoğraf: AA

Kılıçdaroğlu, ABD ziyareti kapsamında Boston’a uçarken kendisine eşlik eden gazetecilere açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Çok iyi bir pas attı, biz de onu gole çevirdik” sözlerinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi: “Ne pastan ne golden, ne futboldan Erdoğan’ın haberi yok. Erdoğan kendi egolarına teslim olmuş bir adam. Bu kadar, nokta. Ben Türkiye’yi barıştırmaya çalışıyorum, o kavga ettirmek ……

Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/kilicdaroglu-abd-yolunda-konustu-ingiltere-ve-almanyaya-da-gidecegiz/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/kilicdaroglu-abd-yolunda-konustu-ingiltere-ve-almanyaya-da-gidecegiz/

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir